Płatności

Akceptowane formy płatności

Możliwe są następujące formy płatności:

Za pobraniem: płaci się gotówką kurierowi, listonoszowi lub na poczcie przy odbiorze towaru lub w kasie punktu odbioru osobistego.

Przelewem: po przyjęciu zamówienia do realizacji, prosimy w e-mailu o dokonanie przelewu. Paczka jest wysyłana jak tylko pieniądze wpłyną na nasze konto, a zamówienie zostanie skompletowane. Niestety nie możemy dokonać wysyłki na podstawie przesłanego potwierdzenia przelewu. Wpływy są sprawdzane kilkakrotnie w ciągu dnia.

Płatność w kanale elektronicznym:

płatność kartą: po złożeniu zamówienia w sklepie, zostaniesz automatycznie przekierowany na stronę Transferuj.pl w celu dokonania płatności. Bezpiecznej autoryzacji dokonuje firma Transferuj.pl  a żadne dane dotyczące karty płatniczej nie są przekazywane do sklepu. W przypadku nieudanej autoryzacji, skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy w celu dokonania zmiany formy płatności.

Wystawianie faktur VAT

Na każdy sprzedawany przez nas towar wystawiamy fakturę VAT według danych podanych w zamówieniu. Dla każdego zamówienia wystawiana jest jedna faktura. Faktury VAT drukowane są z datą wysyłki towaru i nie ma możliwości zmiany tej daty. W celu uzyskania duplikatu faktury, prosimy o kontakt poprzez formularz kontaktowy.